HuizenZoeker»Koopwoningen»Friesland»Dokkum»De Veiling»De Veiling 4
De Veiling 4

De Veiling 4

9101 ZN Dokkum

€ 595.000
Bewaar en volg woning Delen met anderen Printvriendelijke versie Doorsturen per e-mail

Omschrijving

Bent u op zoek naar een woon-/werklocatie die helemaal af is? Dan is dit prachtige karakteristieke woonhuis met vrijstaande geïsoleerde en verwarmde loods op een kavel van 1365 m² wellicht iets voor u! Dit riante woonhuis, met ruim 250... Meer informatie »

Wijzigingen per e-mail?

Blijf op de hoogte bij wijzigingen.
Zoals de prijs of status van deze woning.
Volg deze woning »

Kan ik dit huis betalen?
Volg (prijs-)wijzigingen
Deze woning bewaren
Verkoop zelf je huis

Kaart van de omgeving

Vergroot kaartBekijk de straat

Koopwoningen in de buurt

De Veiling 7De Veiling 7Dokkum
€ 495.000
Wylster 46Wylster 46Dokkum
€ 149.000k.k
De Woudhorne 3De Woudhorne 3Dokkum
€ 419.000
De Woudhorne 89De Woudhorne 89Dokkum
€ 595.000k.k
Steenhouwerssteeg 2Steenhouwerssteeg 2Dokkum
€ 199.000k.k
Wikel 3Wikel 3Dokkum
€ 150.000k.k
Bij 't Station 10Bij 't Station 10Dokkum
€ 149.000k.k